• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А

Торги не відбулися

163 072.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 816.00 UAH
Номер: 9243d7747b0d4cf18f2716c40597ddb1
Внутрішній номер закупівлі: 11009036
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-06-006702-a   
Замовник: Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва
Контактна особа: Пархоменко Ганна Володимирівна 380635619933 anna@shevkyivlib.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 163 072.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 816.00 UAH
Період уточнення: 06.08.2021 13:18 - 13.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2021 13:18 - 23.08.2021 00:00
Аукціон: з 25.08.2021 13:51
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А
Код ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.10.2021
Місце постачання 03056, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 25А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ДЕЙНЕКА ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНА
Початкова пропозиція 108 994.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
108 994.80 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 15
Скарги 0