• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А

Торги не відбулися

163 072.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 816.00 UAH
Період уточнення: 06.08.2021 13:18 - 13.08.2021 00:00
Відповідь надана

Експертиза та технічний нагляд

Номер: bfe9cf63d1104e11b3b088bf26f42dc0
Дата опублікування: 09.08.2021 10:51
Опис: Шановний Замовнику! Просимо уточнити: 1) Чи включати до ціни пропозиції витрати рна проведення експертизи кошторисної документації? 2) Чи включати до ціни пропозиції (договірної ціни) та/або до зведеного кошторисного розрахунку витрати на технічний нагляд?
Відповідь: Шановний Учаснику! 1) Ви не включаєте витрати на проведення експертизи кошторисної документації до Вашої цінової пропозиції. 2) Ви взагалі не включаєте витрати на проведення технічного нагляду до Вашої цінової пропозиції. Дякуємо за питання!
Дата відповіді: 09.08.2021 12:24