-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-003783-c
Торги не відбулися
163 072.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 816.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 816.00 UAH
Номер:
3107d0be83d54ad580925b7f8ecc6cf2
Внутрішній номер закупівлі:
11245093
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-26-003783-c
Замовник:
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224407
-
Адреса:
03056, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Перемоги, 25А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пархоменко Ганна Володимирівна 380635619933 anna@shevkyivlib.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
163 072.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
816.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 14:22 - 01.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2021 14:22 - 11.09.2021 00:00
Аукціон:
з 13.09.2021 12:50
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.10.2021