-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-003783-c
Торги не відбулися
163 072.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 816.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 816.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 14:22 - 01.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим