-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Поточний ремонт покрівлі Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва по проспекту Берестейський, буд. 25А)
Тендер Prozorro UA-2025-06-10-010560-a
Завершена
1 190 736.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 953.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 953.68 UAH
Номер:
1f351729ca574d95b3ff82125321c7b8
Внутрішній номер закупівлі:
25561983
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-10-010560-a
Замовник:
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224407
-
Адреса:
03055, Україна, м. Київ, проспект Перемоги, будинок 25А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Усатюк Ганна 380991099422 usatiuk.ganna.e@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 190 736.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.06.2025 16:38 - 15.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2025 16:38 - 18.06.2025 00:00
Аукціон:
18.06.2025 12:54 - 18.06.2025 13:17
Період кваліфікації:
18.06.2025 13:17 - 20.06.2025 12:33
Період завантаження договору:
26.06.2025 00:00 - 06.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 190 736.00 ДБН А.2.2-3:2014. Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Поточний ремонт покрівлі Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва по проспекту Берестейський, буд. 25А)