-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Поточний ремонт покрівлі Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва по проспекту Берестейський, буд. 25А)
Тендер Prozorro UA-2025-06-10-010560-a
Завершена
1 190 736.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 953.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 953.68 UAH
Період уточнення:
10.06.2025 16:38 - 15.06.2025 00:00
Відповідь надана
Зведений кошторисний розрахунок
Номер:
ad1f17c50fae430399d066c5b23567a7
Дата опублікування:
12.06.2025 16:29
Опис:
Добрий день. Шановний Замовнику! Чи потрібно у зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва включати витрати на технічний нагляд?
Відповідь:
Доброго дня!
Шановний учасник!
У зведений кошторисний розрахунок вартості об'єкта будівництва не потрібно включати вартість технічного нагляду.
Дякую за звернення.
Дата відповіді:
12.06.2025 16:39