-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Філії № 6 Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Олекси Тихого, буд. 57
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-006133-a
Завершена
183 866.00
UAH без ПДВ
Номер:
9c4297f337a64c8c9c8b4e7062f0d568
Внутрішній номер закупівлі:
29760862
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-006133-a
Замовник:
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224407
-
Адреса:
03055, Україна, м. Київ, проспект Перемоги, будинок 25А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пархоменко Ганна Володимирівна 380635619933 anna@shevkyivlib.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
183 866.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 14:03 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 14:03 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
з 16.07.2026 15:06
Період кваліфікації:
16.07.2026 00:00 - 21.07.2026 14:25
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴183 866.00 ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Філії № 6 Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Олекси Тихого, буд. 57