-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Філії № 6 Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Олекси Тихого, буд. 57
Оголошено тендер
220 639.00
UAH
Номер:
b6805ac09f83417fb50edf63a359bcf4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-08-006192-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224407
-
Адреса:
03055, Україна, м. Київ, проспект Перемоги, будинок 25А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224407
-
Адреса:
03055, Україна, м. Київ, проспект Перемоги, будинок 25А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
220 639.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Філії № 6 Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Олекси Тихого, буд. 57
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.07.2026 12:38
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Філія № 6 Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва (далі – Філія) розташована у закладі загальної середньої освіти № 229. Це нежитлове приміщення загальною площею 62. кв.м, яке Бібліотека орендує з 2018 року згідно Договору оренди нерухомого майна і де надає свої послуги школярам та їх батькам, створюючи додаткові можливості для читання й розвитку. Доцільність закупівлі. Нагальна потреба у Закупівлі виникла для забезпечення безперебійного та безпечного функціонування Філії. При її огляді встановлено фізичний знос окремих конструктивних елементів, оздоблення стін, стелі та підлоги, що створює ризики для відвідувачів і персоналу. Тому стала необхідність приведення приміщення до стану комфортної зони для читання та розвитку, покращення умов збереження книжкового фонду. За результатами огляду складений Дефектний акт та кошторисна документація по об’єкту «Поточний ремонт Філії № 6 Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Олекси Тихого, буд. 57». Фінансування закупівлі передбачено Кошторисом Бібліотеки на 2026 рік. Обсяг Закупівлі. Якісні характеристики та очікувана ціна Закупівлі: відповідно до ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, кошторисної документації, яка пройшла експертну оцінку, вимог чинного законодавства України.
-
Дата публікації:
08.07.2026 12:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума220 639.00 UAH