• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДБН А.2.2-3:2014. Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Поточний ремонт покрівлі Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва по проспекту Берестейський, буд. 25А) Додаткові роботи

Завершена

135 984.00 UAH з ПДВ
Номер: 1aad10cc22364565ba96dd6278b5998f
Внутрішній номер закупівлі: 26261872
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-27-011795-a   
Замовник: Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва
Контактна особа: Усатюк Ганна 380991099422 usatiuk.ganna.e@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: В ході виконання зобов’язань по Договору підряду від 27.06.2025 р. № 22 (надалі по тексту – Договір) по закупівлі ДБН А.2.2-3:2014. Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Поточний ремонт покрівлі Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва по проспекту Берестейський, буд. 25А) [за кодом CPV за ДК 021:2015 – 45400000-1 (Завершальні будівельні роботи)], яка була проведена за процедурою відкритих торгів з особливостями (оголошення UA-2025-06-10-010560-a) загальною вартістю 1 079 424 грн 00 коп. (один мільйон сімдесят дев’ять тисяч чотириста двадцять чотири гривні 00 коп.) (надалі по тексту – Об’єкт), виникла необхідність у виконанні додаткових робіт, не передбачених кошторисною документацією по Об’єкту, але необхідних для її реалізації, про що виконавець зобов’язань по Договору ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРМОНТАЖЛЮКС» (надалі по тексту – Підрядник) повідомив замовника ЦЕНТРАЛЬНУ БІБЛІОТЕКУ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА ДЛЯ ДІТЕЙ М. КИЄВА (надалі по тексту – Замовник) (лист від 25.08.2025 № 25/08/25-1), додавши відповідні розрахунки. Зважаючи на те, що: – проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковій кошторисній документації, технічно та економічно пов’язане з Договором, адже Підрядник станом на сьогодні має на території Замовника усе необхідне обладнання, а заміна Виконавця може призвести до додаткових витрат з боку Замовника; – з метою забезпечення сумісності з наявними роботами, уникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з майбутньою експлуатацією та обслуговуванням, а загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі; – керуючись абзацом 8 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178, прийнято рішення провести закупівлю ДБН А.2.2-3:2014. Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Поточний ремонт покрівлі Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва по проспекту Берестейський, буд. 25А) Додаткові роботи [за кодом CPV за ДК 021:2015 – 45400000-1 (Завершальні будівельні роботи)] без застосування процедури закупівель шляхом оприлюднення звіту про укладений договір відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі по тексту – Закон) через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу у порядку, передбаченому статтею 10 Закону, і укласти прямий договір із Підрядником основного Договору.
Очікувана вартість: 135 984.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДБН А.2.2-3:2014. Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Поточний ремонт покрівлі Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва по проспекту Берестейський, буд. 25А) Додаткові роботи
Код ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання 27.08.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 03055, Україна, м. Київ, проспект Перемоги, будинок 25А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРМОНТАЖЛЮКС"
Ціна пропозиції 135 984.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.08.2025 17:05
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 5362fa7b40254a1e8d00a7715dc8148f
Ідентифікатор договору: UA-2025-08-27-011795-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРМОНТАЖЛЮКС"
Номер договору: № 28
Сума договору: 135 984.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 113 320.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: ДБН А.2.2-3:2014. Виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Поточний ремонт покрівлі Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва по проспекту Берестейський, буд. 25А) Додаткові роботи: 113 320.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 27.08.2025 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір з додатками.pdf