-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А
Тендер Prozorro UA-2021-09-24-003935-c
Завершена
163 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a527609326254527b685dfbfdcc2174d
Внутрішній номер закупівлі:
11703722
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-24-003935-c
Замовник:
Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224407
-
Адреса:
03056, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Перемоги, 25А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пархоменко Ганна Володимирівна 380635619933 anna@shevkyivlib.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівлю ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А [за кодом CPV за ДК 021:2015 – 45400000-1 (Завершальні будівельні роботи)] за процедурою відкриті торги було двічі відмінено:
– оголошення UA-2021-08-06-006702-a. Дата відміни: 23 серпня 2021 00:00. Причина відміни: подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій;
– оголошення UA-2021-08-26-003783-c. Дата відміни: 11 вересня 2021 00:00. Причина відміни: подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Відповідно пункту першого частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом України «Про публічні закупівлі». При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
163 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДБН А.2.2-3:2014. Поточний ремонт Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 25-А
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.11.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВЕЛІАНТ БУД"
Оскарження: 24.09.2021 14:44 - 05.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38907627
-
Контактна особа:
Антоненко Олександр Олександрович +380689999699 1teplobud@ukr.net
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, буд. 50-Б, літ. В, офіс 35
Оскарження: 24.09.2021 14:44 - 05.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
163 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.09.2021 14:44
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
079e70784d2343648eab046eae54eaa0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-24-003935-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ВЕЛІАНТ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38907627
-
Контактна особа:
Антоненко Олександр Олександрович +380689999699 1teplobud@ukr.net
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, буд. 50-Б, літ. В, офіс 35
Номер договору:
46
Сума договору:
163 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
135 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.10.2021 10:00
Статус:
Виконаний