-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт підлоги Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. 2 поверх- ID: UA-2020-10-19-002925-b
- Дата створення : 19.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6765885
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво спортивного залу Бузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня за адресо...×-
«Нове будівництво спортивного залу Бузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня за адресою: вул. Отамана Григорєва, 423 в с.Бузьке, Вознесенського району Миколаївської області»
- ID: UA-2020-10-16-001478-b
- Дата створення : 16.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6739388
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електропроводки в закладах освіти Вознесенського району- ID: UA-2020-10-09-006643-a
- Дата створення : 09.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6653011
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт електропроводки в закладах освіти Вознесенського району- ID: UA-2020-09-14-007522-b
- Дата створення : 14.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6284101
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт електропроводки в закладах освіти Вознесенського району- ID: UA-2020-08-26-004953-c
- Дата створення : 26.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6058181
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі в закладах освіти- ID: UA-2020-08-25-001556-b
- Дата створення : 25.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6038228
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в...×-
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
- ID: UA-2020-08-25-003058-c
- Дата створення : 25.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6037193
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в...×-
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
- ID: UA-2020-08-25-002166-c
- Дата створення : 25.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6034237
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі в закладах освіти- ID: UA-2020-08-07-001695-c
- Дата створення : 07.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5852952
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в...×-
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
- ID: UA-2020-08-07-001617-c
- Дата створення : 07.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5852474
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт, заміна деревяних вікон на енергозберігаючі, металопластикові, у Вознесенс...×-
Поточний ремонт, заміна деревяних вікон на енергозберігаючі, металопластикові, у Вознесенській ЗОШ, в с.Вознесенське по вул. Шкільна, 1 Вознесенського району
- ID: UA-2019-12-24-001794-b
- Дата створення : 24.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4249904
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт санвузлів Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст- ID: UA-2019-06-18-000111-a
- Дата створення : 18.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3485624
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи опалення Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст- ID: UA-2019-06-12-000762-c
- Дата створення : 12.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3472645
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво спортивного залу Бузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня за адресо...×-
«Нове будівництво спортивного залу Бузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня за адресою: вул. Отамана Григорєва, 423 в с.Бузьке, Вознесенського району Миколаївської області»
- ID: UA-2018-12-10-000533-a
- Дата створення : 29.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2816972
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень Таборівської ЗОШ І-ІІІ ст- ID: UA-2018-12-14-002839-c
- Дата створення : 17.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2740989
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -