-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво спортивного залу Бузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня за адресою: вул. Отамана Григорєва, 423 в с.Бузьке, Вознесенського району Миколаївської області»
Тендер Prozorro UA-2018-12-10-000533-a
Завершена
13 069 590.24
UAH з ПДВ
Номер:
73d99a34248d481ba1282dccfd4dde42
Внутрішній номер закупівлі:
2816972
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-10-000533-a
Замовник:
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39903322
-
Адреса:
56543, Україна, Миколаївська область, селище Вознесенське, вулиця Центральна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панов Олег Борисович +380513445200 vozosvitaa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
13 069 590.24 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Нове будівництво спортивного залу Бузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня за адресою: вул. Отамана Григорєва, 423 в с.Бузьке, Вознесенського району Миколаївської області»
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.02.2019 - 31.12.2020
Місце постачання
56541, Україна, Миколаївська область, с.Бузьке, вул. Отамана Григорєва, 243
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "УКРБУДСЕРВІС І КО"
Оскарження: 10.12.2018 14:42 - 21.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36714047
-
Контактна особа:
Колесников Микола Михайлович 0675113629 ubckopa@ukr.net
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби Народів, 19в, к. 16
Оскарження: 10.12.2018 14:42 - 21.12.2018 00:00
Ціна пропозиції
13 069 590.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2018 15:23
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9da33780c8c84f91bbb58c789d3908f6
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-10-000533-a-c1
Постачальник:
ПП "УКРБУДСЕРВІС І КО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36714047
-
Контактна особа:
Колесников Микола Михайлович 0675113629 ubckopa@ukr.net
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби Народів, 19в, к. 16
Номер договору:
60
Сума договору:
13 069 590.24 UAH з ПДВ
Сума договору:
10 891 325.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.12.2018 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
28.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний