-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
Тендер Prozorro UA-2020-08-25-003058-c
Завершена
958 769.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 793.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 793.85 UAH
Номер:
18a88a1ed7ef4952b3d308f83cc6f905
Внутрішній номер закупівлі:
6037193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-25-003058-c
Замовник:
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39903322
-
Адреса:
56543, Україна, Миколаївська область, селище Вознесенське, вулиця Центральна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панов Олег Борисович +380513432204 vozosvitaa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
958 769.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 793.85 UAH
Період уточнення:
25.08.2020 15:12 - 31.08.2020 15:16
Період прийому пропозицій:
25.08.2020 15:12 - 10.09.2020 15:16
Аукціон:
11.09.2020 12:18 - 11.09.2020 12:39
Період кваліфікації:
11.09.2020 12:39 - 14.09.2020 13:22
Період завантаження договору:
14.09.2020 13:22 - 04.10.2020 13:22
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.10.2020
Місце постачання
56543, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, селище Вознесенське, вул.Шкільна, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КРУЛІКОВСЬКИЙ КОСТЯНТИН ЯРОСЛАВОВИЧ"
Оскарження: 14.09.2020 13:22 - 25.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2743717011
-
Контактна особа:
Костянтин Круліковський +380675144401 kyaroslavovich@gmail.com
-
Адреса:
54010, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ , будинок 60, квартира 52
Оскарження: 14.09.2020 13:22 - 25.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
937 997.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
923 615.45 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.09.2020 13:22
Документи
45
Скарги
0
ФОП Кирюшко Олександр Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2692418534
-
Контактна особа:
Кирюшко Олександр 380673352632, 380673352632 kiryushko@ukr.net
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, 8 Березня, будинок 14-А, квартира №85
Початкова пропозиція
950 126.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
935 744.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
d1da6d3571554aa3bbab6475486b2ba2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-25-003058-c-c1
Постачальник:
ФОП "КРУЛІКОВСЬКИЙ КОСТЯНТИН ЯРОСЛАВОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2743717011
-
Контактна особа:
Костянтин Круліковський +380675144401 kyaroslavovich@gmail.com
-
Адреса:
54010, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ , будинок 60, квартира 52
Номер договору:
61
Сума договору:
922 365.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
768 637.92 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
29.09.2020 00:00
Статус:
Підписаний