-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
Тендер Prozorro UA-2020-08-25-003058-c
Завершена
958 769.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 793.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 793.85 UAH
Період уточнення:
25.08.2020 15:12 - 31.08.2020 15:16
Відповідь надана
Технічне завдання
Номер:
170ec5926fde42c9b70aa334bd55e295
Дата опублікування:
26.08.2020 15:53
Опис:
Ви відповіли що це будівля навчального закладу та будівля шкільного харчоблоку, але ж там, МОЖЛИВО, задвоєно не тільки назва а і об'єм там однаковий.
Відповідь:
Доброго дня! Ні, це дві окремі будівлі, навчальний заклад та харчоблок.
Дата відповіді:
27.08.2020 14:31
Відповідь надана
Технічне завдання
Номер:
fb516b9b30614cbf80144dd837ad6f18
Дата опублікування:
26.08.2020 15:41
Опис:
У пункті №223 вказано: Модуль пожежогасіння СЛПКО (на два балони) BKS-20-2-EM;, але це устаткування окремо не поставляється а в комплекті іншими матеріалами (труби, фітинги, насадки і т.д.), які вказані в специфікації проекта на монтаж. Чи можна отримати більш детальну специфікацію?
Відповідь:
Все що є в проекті, перенесено в додаток № 3.
Дата відповіді:
31.08.2020 09:55
Відповідь надана
Кваліфікаційні критерії
Номер:
16c65fa9532d4a8dbb8525f0b656e8b5
Дата опублікування:
26.08.2020 15:31
Опис:
Якщо учасник тендера немає договорів укладених з бюджетною установою, чи буде кваліфіковано учасника тендера, якщо є аналогічні договора, тільки з часними організаціями?
Відповідь:
Доброго дня. Всі пропозиції будуть розглядатися.
Дата відповіді:
31.08.2020 09:44
Відповідь надана
Технічне завдання
Номер:
374ab916a6a84a64afad59a98e861904
Дата опублікування:
26.08.2020 11:39
Опис:
У Технічном завданні пункти №14-17 та 47-48,50-51, пункти №10-13 та 70-73, пункти №113 та 195, пункти №114-115 та 155-156, пункти №116 та 201 і пункти №108-112 та 197-200. Вони задвоєні? Чи це різні об'єкти?
Відповідь:
Доброго дня. Так це будівля навчального закладу та будівля шкільного харчоблоку.
Дата відповіді:
26.08.2020 14:35
Відповідь надана
Кваліфікаційні критерії
Номер:
6735c35e646c4aafbe225dba9b84ab38
Дата опублікування:
26.08.2020 10:30
Опис:
Добрий день! У додатку №2 до тендерної документації, вимога №3 "Документальне підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів" : вказано що потрібно копію договорів (не менше двох договорів) укладеного з бюджетною установою, чи це не є дискримінаційною вимогою?
Відповідь:
Добрий день. Дякуємо за запитання, це не дискриманіційна вимога - а аналогічні договори з відгуком про добросовісне виконання аналогічних послуг.
Дата відповіді:
26.08.2020 14:34
Відповідь надана
Технічне завдання
Номер:
01f5495fd9be4127bef6d3bb9442aa4b
Дата опублікування:
25.08.2020 16:45
Опис:
В роз'ясніть будь-ласка: в Технічному завданні, пункти з 1 по 22 та з пункта 23 по 43 - однакові матеріали. Це помилка чи два однакові приміщення?
Відповідь:
Добрий ранок, так це опечатка. Зараз внесемо зміни.
Дата відповіді:
26.08.2020 08:45
Відповідь надана
Система пожежної сигналізації
Номер:
11469963509a4a22b6f5fec8c386994e
Дата опублікування:
25.08.2020 16:40
Опис:
Добрий день! Куда потрібно під'їхати для підписання довідки/листа та огляду об'єкта.Дякую.
Відповідь:
Добрий ранок. В технічному завданні зазаначено роботи які необхіно здійснити та матеріали, які потрібно використати. Дякую.
Дата відповіді:
26.08.2020 08:29