-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
922 365.50
UAH з ПДВ
Номер:
d1da6d3571554aa3bbab6475486b2ba2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-25-003058-c-c1
Замовник:
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39903322
-
Контактна особа:
Панов Олег Борисович +380513432204 vozosvitaa@gmail.com
-
Адреса:
56543, Україна, Миколаївська область, селище Вознесенське, вулиця Центральна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "КРУЛІКОВСЬКИЙ КОСТЯНТИН ЯРОСЛАВОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2743717011
-
Контактна особа:
Костянтин Круліковський +380675144401 kyaroslavovich@gmail.com
-
Адреса:
54010, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ , будинок 60, квартира 52
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
61
Дата підписання:
29.09.2020 00:00
Період дії договору:
29.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
922 365.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 153 727.58 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.10.2020
Місце постачання
56543, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, селище Вознесенське, вул.Шкільна, 1
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
3b07110a45c1477ea5f3d3080f280a2a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано