-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
Тендер Prozorro UA-2020-08-25-002166-c
Торги відмінено
958 769.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 794.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 794.00 UAH
Номер:
dbef7bf72a9c4739bb217bf62108f407
Внутрішній номер закупівлі:
6034237
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-25-002166-c
Замовник:
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39903322
-
Адреса:
56543, Україна, Миколаївська область, селище Вознесенське, вулиця Центральна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панов Олег Борисович +380513432204 vozosvitaa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
958 769.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 794.00 UAH
Період уточнення:
25.08.2020 13:41 - 31.08.2020 13:46
Період прийому пропозицій:
25.08.2020 13:41 - 10.09.2020 13:46
Аукціон:
з 11.09.2020 11:19
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 23.10.2020
Місце постачання
56543, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, селище Вознесенське, вул.Шкільна, 1
На карті
Інформація про скасування
Номер:
49fbc91cfcf2419dae439f9bf326ecc3
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу
у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
Період оскарження:
25.08.2020 14:35 - 05.09.2020 00:00
Дата опублікування:
25.08.2020 14:35
Дата виконання:
05.09.2020 00:01
Статус:
Виконано