• Відкриті торги
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі в закладах освіти

Оголошено тендер

958 769.00 UAH
Номер: d5dacfc4eb2a4b6691bd57844e249ec4
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-25-003782-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
Замовник: Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
Очікувана вартість: 958 769.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі в закладах освіти
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 25.08.2020 13:19

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі в закладах освіти
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 23.10.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума958 769.00 UAH