-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
Тендер Prozorro UA-2020-08-25-002166-c
Торги відмінено
958 769.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 794.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 794.00 UAH
Період уточнення:
25.08.2020 13:41 - 31.08.2020 13:46
Без відповіді
Предмет закупівлі
Номер:
56778d03abef45b894fa4465dc4b79dd
Дата опублікування:
27.08.2020 12:19
Опис:
Доброго дня. Шановний Замовнику чому на майданчику предмет закупівлі вказано Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області, а в тендерній документацї зазначений предмет закупівліі Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі
в закладах освіти? Напевно невірно завантежено документи?