-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі в закладах освіти
Тендер Prozorro UA-2020-08-25-001556-b
Завершена
541 825.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 709.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 709.13 UAH
Номер:
10de39ed036b45b381ded9a6d501b446
Внутрішній номер закупівлі:
6038228
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-25-001556-b
Замовник:
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39903322
-
Адреса:
56543, Україна, Миколаївська область, селище Вознесенське, вулиця Центральна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панов Олег Борисович +380513432204 vozosvitaa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
541 825.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 709.13 UAH
Період уточнення:
25.08.2020 15:40 - 01.09.2020 15:45
Період прийому пропозицій:
25.08.2020 15:40 - 11.09.2020 15:45
Аукціон:
14.09.2020 15:32 - 14.09.2020 15:59
Період кваліфікації:
14.09.2020 15:59 - 15.09.2020 14:46
Період завантаження договору:
15.09.2020 14:46 - 05.10.2020 14:46
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.10.2020
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі у Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Центральна, 36 село Щербані Вознесенського району Миколаївської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.10.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КРУЛІКОВСЬКИЙ КОСТЯНТИН ЯРОСЛАВОВИЧ"
Оскарження: 15.09.2020 14:46 - 26.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2743717011
-
Контактна особа:
Костянтин Круліковський +380675144401 kyaroslavovich@gmail.com
-
Адреса:
54010, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ , будинок 60, квартира 52
Оскарження: 15.09.2020 14:46 - 26.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
479 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
387 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.09.2020 14:46
Документи
44
Скарги
0
ТОВ "ВКП ЮЖЕЛЕКТРОМОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35273448
-
Контактна особа:
Васильченко Анатолий +380672508593 UEM-20073@I.UA
-
Адреса:
Україна, 54002, Миколаївська обл., місто Миколаїв, Заводський район, ВУЛИЦЯ МАЛА МОРСЬКА, будинок 108, офіс 424
Початкова пропозиція
423 176.05 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
417 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР "ХІМАГРО-КОНСАЛТИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36328618
-
Контактна особа:
Олексій Сорока +380677229006 himagrok@gmail.com
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 27, квартира 27
Початкова пропозиція
519 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
417 399.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
0d9e39fa314e4a2f99e3d33215747a85
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-25-001556-b-a1
Постачальник:
ФОП "КРУЛІКОВСЬКИЙ КОСТЯНТИН ЯРОСЛАВОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2743717011
-
Контактна особа:
Костянтин Круліковський +380675144401 kyaroslavovich@gmail.com
-
Адреса:
54010, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ , будинок 60, квартира 52
Номер договору:
60
Сума договору:
387 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
322 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
29.09.2020 00:00
Статус:
Підписаний