• Відкриті торги
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі в закладах освіти

387 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0d9e39fa314e4a2f99e3d33215747a85
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-25-001556-b-a1
Замовник: Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
Постачальник: ФОП "КРУЛІКОВСЬКИЙ КОСТЯНТИН ЯРОСЛАВОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 60
Дата підписання: 29.09.2020 00:00
Період дії договору: 29.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 387 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 64 500.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 25.10.2020
Місце постачання 56543, Україна, Миколаївська область, сел.Вознесенське, вул.Шкільна, 1 На карті
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі у Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Центральна, 36 село Щербані Вознесенського району Миколаївської області
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 25.10.2020
Місце постачання 56553, Україна, Миколаївська область, с.Щербані, вул.Центральна, 36 На карті