-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт електропроводки в закладах освіти Вознесенського району
Тендер Prozorro UA-2020-08-26-004953-c
Торги не відбулися
595 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 975.00 UAH
Номер:
d123c0ee42514cf881508b8ebeb476ee
Внутрішній номер закупівлі:
6058181
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-26-004953-c
Замовник:
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39903322
-
Адреса:
56543, Україна, Миколаївська область, селище Вознесенське, вулиця Центральна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панов Олег Борисович +380513432204 vozosvitaa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
595 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 975.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2020 16:53 - 01.09.2020 16:58
Період прийому пропозицій:
26.08.2020 16:53 - 11.09.2020 16:58
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ ст. в с.Щербані Вознесенського району, Миколаївської області (їдальня)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.11.2020
Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ с. в с.Щербані Вознесенського району, Миколаївської області (І поверх)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.11.2020
Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ с. в сел. Вознесенське Вознесенського району, Миколаївської області (будівля школи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.11.2020