-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт електропроводки в закладах освіти Вознесенського району
Тендер Prozorro UA-2020-08-26-004953-c
Торги не відбулися
595 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 975.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2020 16:53 - 01.09.2020 16:58
Відповідь надана
Технічне завдання
Номер:
8db01321f311429a8641b5ff89516762
Дата опублікування:
01.09.2020 10:26
Опис:
Просимо надати технічне завдання в чіткої якості, в локальному кошторисі не видно обсягів робіт. А також надати проектну документацію зі спеціфікацією.
Із технічного завдання не ясно: світильники - тип (накладний, вбудований та т.п.), , щити освітлювання - тип (навісний або вбудований), однолінійна схема або насичення щитів; короб металевий - розміри, лоток перфорований/ні; спосіб прокладки кабелю - короб, борозна; шина алюмієва - переріз; ізолятори опорні - тип; шина заземлююча - переріз, довжина, матеріал. Обсяг робіт у ЛК №2-1-1 (їдальня) прокладання кабелю - 840 м кабель - матеріал - 825 м, короб робота - 380 м, матеріал - 700 м, ЛК №2-1-1 (Iповерх)прокладання кабелю - 670 м, кабель - матеріал -1250м, ЛК №2-1-1 (3 кошторис) прокладання кабелю - 2618м, кабель - матеріал -2559 м. Просимо надати відповідь.
Відповідь:
доброго дня. зараз передивимося технічне завдання.
Дата відповіді:
01.09.2020 10:39