• Відкриті торги
  • КЕП

Поточний ремонт електропроводки в закладах освіти Вознесенського району

Оголошено тендер

595 000.00 UAH
Номер: 7e22b3a31bf2408b9cccc3e82e3264fb
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-26-003876-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
Замовник: Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
Очікувана вартість: 595 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт електропроводки в закладах освіти Вознесенського району
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.08.2020 16:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
1. Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ ст. в с.Щербані Вознесенського району, Миколаївської області (їдальня)
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 20.11.2020
2. Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ с. в с.Щербані Вознесенського району, Миколаївської області (І поверх)
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 20.11.2020
3. Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ с. в сел. Вознесенське Вознесенського району, Миколаївської області (будівля школи)
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 20.11.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума595 000.00 UAH