• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт електропроводки в закладах освіти Вознесенського району

Завершена

595 000.00 UAH з ПДВ
Номер: af8e226ae16d4879896837c41957d63d
Внутрішній номер закупівлі: 6653011
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-09-006643-a   
Замовник: Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
Контактна особа: Панов Олег Борисович +380513432204 vozosvitaa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 595 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ ст. в с.Щербані Вознесенського району, Миколаївської області (їдальня)
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 13.12.2020
Місце постачання 56553, Україна, Миколаївська область, с.Щербані, вул. Кірова, 72 На карті
Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ с. в с.Щербані Вознесенського району, Миколаївської області (І поверх)
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 13.12.2020
Місце постачання 56553, Україна, Миколаївська область, с.Щербані, вул. Кірова, 72 На карті
Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ с. в сел. Вознесенське Вознесенського району, Миколаївської області (будівля школи)
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 13.12.2020
Місце постачання 56543, Україна, Миколаївська область, сел. Вознесенське, вул.Шкільна На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "СПЕЦМОНТАЖ"

Оскарження: 09.10.2020 14:49 - 20.10.2020 00:00
Ціна пропозиції 595 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.10.2020 14:49
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 2b8c51102d6e40f392af996930b3ade0
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-09-006643-a-a1
Постачальник: ПП "СПЕЦМОНТАЖ"
Номер договору: 5-СП
Сума договору: 595 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 495 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.10.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 23.10.2020 00:00
Статус:
Підписаний
jpeg
ДУ 1.jpeg
p7s
sign.p7s