-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт електропроводки в закладах освіти Вознесенського району
Тендер Prozorro UA-2020-09-14-007522-b
Торги не відбулися
595 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 975.00 UAH
Номер:
a23d54e337bf4b6896390bf5951f6709
Внутрішній номер закупівлі:
6284101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-14-007522-b
Замовник:
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39903322
-
Адреса:
56543, Україна, Миколаївська область, селище Вознесенське, вулиця Центральна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панов Олег Борисович +380513432204 vozosvitaa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
595 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 975.00 UAH
Період уточнення:
14.09.2020 15:39 - 20.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2020 15:39 - 30.09.2020 15:44
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ ст. в с.Щербані Вознесенського району, Миколаївської області (їдальня)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 27.11.2020
Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ с. в с.Щербані Вознесенського району, Миколаївської області (І поверх)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 27.11.2020
Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ с. в сел. Вознесенське Вознесенського району, Миколаївської області (будівля школи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 27.11.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА ЛІДЕРБУДОСНОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43449057
-
Контактна особа:
Дмитро Лис +380986154254 liderbudosnova@gmail.com
-
Адреса:
50002, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ КОБИЛЯНСЬКОГО, будинок 219, офіс 4
Початкова пропозиція
590 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
590 000.00 UAH з ПДВ
Документи
58
Скарги
0