-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт електропроводки в закладах освіти Вознесенського району
Оголошено тендер
595 000.00
UAH
Номер:
3e0f72a4a71444aa9a1879474ed9b8ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-14-003776-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39903322
-
Адреса:
56543, Україна, Миколаївська область, селище Вознесенське, вулиця Центральна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39903322
-
Адреса:
56543, Україна, Миколаївська область, селище Вознесенське, вулиця Центральна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
595 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт електропроводки в закладах освіти Вознесенського району
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.09.2020 15:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ ст. в с.Щербані Вознесенського району, Миколаївської області (їдальня)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 27.11.2020
Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ с. в с.Щербані Вознесенського району, Миколаївської області (І поверх)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 27.11.2020
Поточний ремонт електропроводки будівлі ЗОШ І-ІІІ с. в сел. Вознесенське Вознесенського району, Миколаївської області (будівля школи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 27.11.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума595 000.00 UAH