-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі в закладах освіти
Тендер Prozorro UA-2020-08-07-001695-c
Торги не відбулися
541 825.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 709.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 709.13 UAH
Номер:
cd48b9ad0ff2420cbbbcb73a60c8bcde
Внутрішній номер закупівлі:
5852952
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-07-001695-c
Замовник:
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39903322
-
Адреса:
56543, Україна, Миколаївська область, селище Вознесенське, вулиця Центральна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панов Олег Борисович +380513445200 vozosvitaa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
541 825.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 709.13 UAH
Період уточнення:
07.08.2020 14:58 - 12.08.2020 15:03
Період прийому пропозицій:
07.08.2020 14:58 - 22.08.2020 15:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.10.2020
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі у Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Центральна, 36 село Щербані Вознесенського району Миколаївської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.10.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КРУЛІКОВСЬКИЙ КОСТЯНТИН ЯРОСЛАВОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2743717011
-
Контактна особа:
Костянтин Круліковський +380675144401 kyaroslavovich@gmail.com
-
Адреса:
54010, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ , будинок 60, квартира 52
Початкова пропозиція
489 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
489 000.00 UAH з ПДВ
Документи
32
Скарги
0