-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі в закладах освіти
Оголошено тендер
541 825.00
UAH
Номер:
3e4b88ee3c064993882dd5d3cc1ae8d8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-07-002895-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39903322
-
Адреса:
56543, Україна, Миколаївська область, селище Вознесенське, вулиця Центральна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39903322
-
Адреса:
56543, Україна, Миколаївська область, селище Вознесенське, вулиця Центральна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
541 825.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі в закладах освіти
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.08.2020 14:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області;
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.10.2020
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі у Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Центральна, 36 село Щербані Вознесенського району Миколаївської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.10.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума541 825.00 UAH