-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі в кабінет фізики ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні (Стіл учнівський...×-
Меблі в кабінет фізики ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні (Стіл учнівський лабораторний для навчального кабінету фізики двомісний, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стіл демонстраційний для навчального кабінету фізики, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Мобільний стіл вчителя, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для одягу, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стілець лабораторний для учня/ вчителя/ лаборанта, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні)
- ID: UA-2026-09-01-009430-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256267
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект аудиторний (стіл + 2 стільця) ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні- ID: UA-2026-08-28-010707-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230121
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 06.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі в кабінет біології ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні (Стіл учнівськи...×-
Меблі в кабінет біології ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні (Стіл учнівський лабораторний для навчального кабінету з біології, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стіл демонстраційний вчителя для навчального кабінету біології, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Мобільний стіл вчителя, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа секційна № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа секційна № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для одягу, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стілець лабораторний для учня/ вчителя/ лаборанта, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні)
- ID: UA-2026-08-27-004434-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30210466
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 23:59)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі різні (Крісло № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для документів, ДК 021...×-
Меблі різні (Крісло № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для документів, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стіл письмовий кутовий, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Крісло № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні)
- ID: UA-2026-08-27-001353-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30207411
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 23:59)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект аудиторний (стіл + 2 стільця) ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні- ID: UA-2026-07-13-011431-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29802601
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі- ID: UA-2026-06-16-006811-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29550657
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект аудиторний (стіл + 2 стільця) ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні- ID: UA-2026-06-08-009733-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29468342
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі (Шафа офісна для верхнього одягу, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Шафа з закрит...×-
Меблі (Шафа офісна для верхнього одягу, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Шафа з закритими полицями для зберігання, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Лава для роздягальні, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стіл, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стіл кутовий, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стіл учнівський, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стілець учнівський, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стілець із регулюванням висоти із спинкою, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стілець обідній пластиковий, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Круглий барний стіл, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Барний стілець, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні)
- ID: UA-2026-06-05-011801-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29456603
Комунальний заклад "Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 34823769ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі (Крісло № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для документів, ДК 021:2015...×-
Меблі (Крісло № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для документів, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стіл письмовий кутовий, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Крісло № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні)
- ID: UA-2026-06-05-010581-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29455388
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі різні (Комплект меблів (стіл + 4 стільця), ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Шафа...×-
Меблі різні (Комплект меблів (стіл + 4 стільця), ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Шафа для роздягальні, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Шафа офісна для верхнього одягу, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Офісна шафа, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні)
- ID: UA-2025-12-08-012560-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27445979
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Меблі різні (Комплект меблів (стіл + 4 стільця), ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Шафа...×-
Меблі різні (Комплект меблів (стіл + 4 стільця), ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Шафа для роздягальні, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Шафа офісна для верхнього одягу, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Офісна шафа, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні)
- ID: UA-2025-11-25-017756-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27266926
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Меблі для облаштування навчально-практичного центру (Стелаж, ДК 021:2015 - 39151100-6 Стел...×-
Меблі для облаштування навчально-практичного центру (Стелаж, ДК 021:2015 - 39151100-6 Стелаж; Лава, ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні.)
- ID: UA-2025-11-25-008245-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27257448
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі та приспособи різні код ДК 021:2015-39150000-8 Меблі та приспособи різні- ID: UA-2025-11-13-011203-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27113971
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кушетка Фрейда Релакс-Комфорт- ID: UA-2025-11-13-005342-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27108143
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32835966ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Стелажі та верстаки- ID: UA-2025-11-10-006236-a
- Дата створення : 10.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27056939
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Дніпровський регіональний центр професійно - технічної освіти" ЄДРПОУ: 05536076ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -