-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі (Крісло № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для документів, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стіл письмовий кутовий, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Крісло № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні)
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-010581-a
Торги відмінено
459 145.00
UAH з ПДВ
Номер:
cb8559f417634dce9ee79495f55abcd0
Внутрішній номер закупівлі:
29455388
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-010581-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835966
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Тетяна Мананкова +380633970471 czomanankova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39151000-5 Меблі різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
459 145.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 15:34 - 12.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 15:34 - 15.06.2026 23:59
Аукціон:
16.06.2026 13:55 - 16.06.2026 14:24
Період кваліфікації:
з 16.06.2026 14:24
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КЗ "ПТУ № 2" ДМР
КЗ "ПТУ № 2" ДМР
UA-EDR 02541349
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a8924264f022445cafef98f0368f0cfd
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Листом від 22.07.2026 за №519 замовник-ініціатор закупівлі КЗ «ПТУ № 2» ДМР звернувся до КП «ЦЗО» ДМР з пропозицією скасувати закупівлю UA-2026-06-05-010581-a відповідно до п.п. 1 п. 50 Особливостей - відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг за визначеними технічними характеристиками.
Період оскарження:
22.07.2026 12:46 - 02.08.2026 00:00
Дата опублікування:
22.07.2026 12:46
Дата виконання:
02.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴459 145.00 Меблі (Крісло № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для документів, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стіл письмовий кутовий, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Крісло № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні)