• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Меблі

Торги відмінено

719 578.00 UAH з ПДВ
Номер: dd36b1b224a745838b7bca1dd5b7e3c3
Внутрішній номер закупівлі: 29550657
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-16-006811-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Юлія Іванова +380633970471 uzmeul@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 719 578.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.06.2026 13:14 - 21.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.06.2026 13:14 - 24.06.2026 23:59
Аукціон: 25.06.2026 11:15 - 25.06.2026 11:38
Період кваліфікації: з 25.06.2026 11:38

Замовники торгів

Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UA-EDR 40506248

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 60000c3b349d49619334c2eb669fae29
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження: 17.07.2026 17:22 - 28.07.2026 00:00
Дата опублікування: 17.07.2026 17:22
Дата виконання: 28.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴719 578.00 Меблі