-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект аудиторний (стіл + 2 стільця) ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-011431-a
Торги не відбулися
931 260.00
UAH без ПДВ
Номер:
ee6732a1434943aca8e7d5c4dc330e17
Внутрішній номер закупівлі:
29802601
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-011431-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835966
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Дар'я Даниленко +380633970471 danylenko.czo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39151000-5 Меблі різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
931 260.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 19:58 - 30.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 19:58 - 02.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.08.2026 11:06
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КЗ "ПТУ № 2" ДМР
КЗ "ПТУ № 2" ДМР
UA-EDR 02541349
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴931 260.00 Комплект аудиторний (стіл + 2 стільця) ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні