-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект аудиторний (стіл + 2 стільця) ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-010707-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 06.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 06.09.26 00:00)
1 117 512.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
19
год
44
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ae3d48fc06664ab68dfb1a0e47db9fc3
Внутрішній номер закупівлі:
30230121
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-010707-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835966
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Дар'я Даниленко +380633970471 danylenko.czo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39151000-5 Меблі різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 117 512.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 16:47 - 03.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 16:47 - 06.09.2026 00:00
Період оскарження:
28.08.2026 16:47 - 03.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 12:05
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UA-EDR 02541349
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 117 512.00 Комплект аудиторний (стіл + 2 стільця) ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні