• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Меблі (Шафа офісна для верхнього одягу, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Шафа з закритими полицями для зберігання, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Лава для роздягальні, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стіл, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стіл кутовий, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стіл учнівський, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стілець учнівський, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стілець із регулюванням висоти із спинкою, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стілець обідній пластиковий, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Круглий барний стіл, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Барний стілець, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні)

Завершена

522 348.00 UAH з ПДВ
Номер: 62a71aebd5ef4db799b75c512569310b
Внутрішній номер закупівлі: 29456603
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-05-011801-a   
Замовник: Комунальний заклад "Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу" Дніпровської міської ради
Контактна особа: Дар'я Даниленко +380633970471 danylenko.czo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 522 348.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.06.2026 16:49 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2026 16:49 - 16.06.2026 23:59
Аукціон: з 17.06.2026 12:47
Період кваліфікації: 16.06.2026 23:59 - 17.06.2026 12:04
Період завантаження договору: 23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00

Замовники торгів

Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
Комунальний заклад "Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад "Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу" Дніпровської міської ради
UA-EDR 34823769

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴522 348.00 Меблі (Шафа офісна для верхнього одягу, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Шафа з закритими полицями для зберігання, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Лава для роздягальні, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стіл, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стіл кутовий, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стіл учнівський, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стілець учнівський, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стілець із регулюванням висоти із спинкою, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Стілець обідній пластиковий, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Круглий барний стіл, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні; Барний стілець, ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різні)