-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі в кабінет фізики ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні (Стіл учнівський лабораторний для навчального кабінету фізики двомісний, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стіл демонстраційний для навчального кабінету фізики, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Мобільний стіл вчителя, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для одягу, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стілець лабораторний для учня/ вчителя/ лаборанта, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009430-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 00:00)
446 288.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
07
год
41
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7afc5f491f0a4c2b9f009a9e5ac56f74
Внутрішній номер закупівлі:
30256267
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009430-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835966
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Юлія Іванова +380633970471 uzmeul@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39151000-5 Меблі різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
446 288.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 16:06 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 16:06 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 16:06 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 14:29
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UA-EDR 02541349
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴446 288.00 Меблі в кабінет фізики ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні (Стіл учнівський лабораторний для навчального кабінету фізики двомісний, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стіл демонстраційний для навчального кабінету фізики, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Мобільний стіл вчителя, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для одягу, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стілець лабораторний для учня/ вчителя/ лаборанта, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні)