• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплект аудиторний (стіл + 2 стільця) ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні

Торги відмінено

1 117 512.00 UAH з ПДВ
Номер: 52acd4883c41436b83a7b3aebeba905c
Внутрішній номер закупівлі: 29468342
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-08-009733-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Дар'я Даниленко +380633970471 danylenko.czo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 117 512.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.06.2026 15:25 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.06.2026 15:25 - 16.06.2026 23:59
Аукціон: 17.06.2026 13:32 - 17.06.2026 14:01
Період кваліфікації: з 17.06.2026 14:01

Замовники торгів

Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КЗ "ПТУ № 2" ДМР
КЗ "ПТУ № 2" ДМР
UA-EDR 02541349

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 10071792b9e44c8884c095ee017daa8c
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів
Період оскарження: 14.07.2026 11:09 - 25.07.2026 00:00
Дата опублікування: 14.07.2026 11:09
Дата виконання: 25.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴1 117 512.00 Комплект аудиторний (стіл + 2 стільця) ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні