-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі в кабінет біології ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні (Стіл учнівський лабораторний для навчального кабінету з біології, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стіл демонстраційний вчителя для навчального кабінету біології, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Мобільний стіл вчителя, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа секційна № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа секційна № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для одягу, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стілець лабораторний для учня/ вчителя/ лаборанта, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-004434-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 23:59)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 23:59)
468 368.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
17
год
43
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7da30f594c6d41e4b1dc90cc98d73dcf
Внутрішній номер закупівлі:
30210466
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-004434-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835966
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Дар'я Даниленко +380633970471 danylenko.czo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39151000-5 Меблі різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
468 368.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 11:55 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 11:55 - 04.09.2026 23:59
Період оскарження:
27.08.2026 11:55 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 11:59
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UA-EDR 02541349
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴468 368.00 Меблі в кабінет біології ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні (Стіл учнівський лабораторний для навчального кабінету з біології, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стіл демонстраційний вчителя для навчального кабінету біології, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Мобільний стіл вчителя, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа секційна № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа секційна № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для одягу, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стілець лабораторний для учня/ вчителя/ лаборанта, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні)