-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Оптична система)- ID: UA-2026-08-13-012804-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30082738
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Відеокамера IMOU IPC-C...×-
ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Відеокамера IMOU IPC-C32EP-RO)
- ID: UA-2026-08-07-007899-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30026091
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Оптична система прихован...×-
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Оптична система прихованого нагляду)
- ID: UA-2026-08-04-010405-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29990813
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Окуляри SKYZONE 04X...×-
Код ДК 021:2015 - 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Окуляри SKYZONE 04X SKY04X PRO (4001101), комплект перехідників SMA-Male - N-type Female (9002005))
- ID: UA-2025-02-21-003464-a
- Дата створення : 21.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24502633
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Окуляри SKYZONE 04X SK...×-
ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Окуляри SKYZONE 04X SKY04X PRO (4001101)
- ID: UA-2025-02-20-012562-a
- Дата створення : 20.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24498298
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори)- ID: UA-2024-11-28-014327-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23446201
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Пристрої для виведення з...×-
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Пристрої для виведення зображення з систем відеоспостереження)
- ID: UA-2024-10-15-013494-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22901138
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Пристрої для виведення з...×-
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Пристрої для виведення зображення з систем відеоспостереження)
- ID: UA-2024-08-14-010968-a
- Дата створення : 14.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22316888
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Монітори для виведення в...×-
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Монітори для виведення відеоматеріалу)
- ID: UA-2024-08-13-011063-a
- Дата створення : 13.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22304934
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Проектор, екран)- ID: UA-2024-07-30-009069-a
- Дата створення : 30.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22190836
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізійне й аудіовіз...×-
ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
- ID: UA-2024-05-30-010419-a
- Дата створення : 30.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21707764
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори)- ID: UA-2024-05-24-003783-a
- Дата створення : 24.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21650236
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Система відеоспостережен...×-
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Система відеоспостереження)
- ID: UA-2023-05-17-014912-a
- Дата створення : 17.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17810251
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 3232 Телевезійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор 43 LG)- ID: UA-2023-03-24-006181-a
- Дата створення : 24.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17331607
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори)- ID: UA-2022-02-02-001472-a
- Дата створення : 02.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13913973
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -