-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Пристрої для виведення зображення з систем відеоспостереження)
Тендер Prozorro UA-2024-10-15-013494-a
Пристрої для виведення зображення з систем відеоспостереження
Торги не відбулися
144 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 720.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 720.00 UAH
Номер:
4a9a6e7e20a14dedb143929828e09ea5
Внутрішній номер закупівлі:
22901138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-15-013494-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
144 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.10.2024 16:20 - 20.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2024 16:20 - 23.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴144 000.00 Пристрої для виведення зображення з систем відеоспостереження