-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Пристрої для виведення зображення з систем відеоспостереження)
Оголошено тендер
144 000.00
UAH
Номер:
10a6065b398f49e091f9615842043319
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-15-016558-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
144 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Пристрої для виведення зображення з систем відеоспостереження)
Примітки:
Пристрої для виведення зображення з систем відеоспостереження
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
15.10.2024 16:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пристрої для виведення зображення з систем відеоспостереження
Кількість
10 штука
Період постачання
до 15.11.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума144 000.00 UAH