• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори)

Телевізори

Завершена

475 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 376.00 UAH
Номер: ecb29872e5c44cd4b48d758465259d90
Внутрішній номер закупівлі: 21650236
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-24-003783-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції у місті Києві
Контактна особа: Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 475 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.05.2024 11:14 - 29.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 24.05.2024 11:14 - 01.06.2024 00:00
Аукціон: 03.06.2024 15:40 - 03.06.2024 16:15
Період кваліфікації: 03.06.2024 16:15 - 19.06.2024 16:07
Період завантаження договору: 25.06.2024 00:00 - 05.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴475 200.00 Телевізори