-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Монітори для виведення відеоматеріалу)
Тендер Prozorro UA-2024-08-13-011063-a
Монітори для виведення відеоматеріалу
Торги не відбулися
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
Номер:
bd36595b7b0f4f5f8943fc311c991d36
Внутрішній номер закупівлі:
22304934
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-13-011063-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.08.2024 17:03 - 18.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2024 17:03 - 21.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 Монітори для виведення відеоматеріалу