• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Монітори для виведення відеоматеріалу)

Оголошено тендер

180 000.00 UAH
Номер: e4de7287dca04b15944c0f5004f27f9b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-13-014034-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції у місті Києві
Замовник: Головне управління Національної поліції у місті Києві
Очікувана вартість: 180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Монітори для виведення відеоматеріалу)
Примітки: Монітори для виведення відеоматеріалу
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.08.2024 16:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Монітори для виведення відеоматеріалу
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 50 штука
Період постачання до 30.09.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума180 000.00 UAH