-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Проектор, екран)
Тендер Prozorro UA-2024-07-30-009069-a
Проектор, екран
Завершена
271 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 359.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 359.00 UAH
Номер:
616133f36f454fb98fb78e42f61a86ea
Внутрішній номер закупівлі:
22190836
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-30-009069-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
271 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.07.2024 16:39 - 04.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2024 16:39 - 07.08.2024 00:00
Аукціон:
07.08.2024 15:23 - 07.08.2024 15:52
Період кваліфікації:
07.08.2024 15:52 - 14.08.2024 18:04
Період завантаження договору:
20.08.2024 00:00 - 30.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴271 800.00 Проектор, екран