-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Проектор, екран)
Оголошено тендер
271 800.00
UAH
Номер:
cbcd1b07c59a4c5da57f10f56efd323b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-30-010444-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
271 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Проектор, екран)
Примітки:
Проектор, екран
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.07.2024 16:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Проектор, екран
Кількість
8 одиниця
Період постачання
до 30.09.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПроектор, екран
Сума271 800.00 UAH