• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Оптична система прихованого нагляду)

Оптична система прихованого нагляду

Торги не відбулися

291 666.67 UAH без ПДВ
Номер: a30f21ac21244e36a0f0d66f711206b7
Внутрішній номер закупівлі: 29990813
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-010405-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції у місті Києві
Контактна особа: Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 291 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.08.2026 16:10 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2026 16:10 - 12.08.2026 00:00
Аукціон: з 12.08.2026 14:03
Період кваліфікації: 12.08.2026 00:00 - 13.08.2026 17:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴291 666.67 Оптична система прихованого нагляду