• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Оптична система прихованого нагляду)

Оголошено тендер

350 000.00 UAH
Номер: ac6ad6c8ddd844f19548a27e16dc78de
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-012789-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції у місті Києві
Замовник: Головне управління Національної поліції у місті Києві
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Оптична система прихованого нагляду)
Примітки: Оптична система прихованого нагляду
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.08.2026 16:04

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Оптична система прихованого нагляду
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 30.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума350 000.00 UAH