-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Окуляри SKYZONE 04X SKY04X PRO (4001101), комплект перехідників SMA-Male - N-type Female (9002005))
Тендер Prozorro UA-2025-02-21-003464-a
Завершена
168 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
af8e4ad8a0b5442d8e662b28ede254d1
Внутрішній номер закупівлі:
24502633
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-21-003464-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля проведена згідно з підпунктом 4 пунктом 13 Особливостей
Очікувана вартість:
168 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Окуляри SKYZONE 04X SKY04X PRO (4001101), комплект перехідників SMA-Male - N-type Female (9002005)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гудзь Петро Олегович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3596011615
-
Контактна особа:
Гудзь Петро 0730435505
-
Адреса:
12345, Україна, м. Київ, м. Київ, м. Київ
Ціна пропозиції
168 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.02.2025 12:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7466731a7ef8485b8dc7b466295ce449
Ідентифікатор договору:
UA-2025-02-21-003464-a-a1
Постачальник:
ФОП Гудзь Петро Олегович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3596011615
-
Адреса:
12345, Україна, м. Київ, м. Київ, м. Київ
Номер договору:
№156ВПЗ
Сума договору:
168 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.02.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
20.02.2025 00:00
Статус:
Підписаний