-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Система відеоспостереження)
Тендер Prozorro UA-2023-05-17-014912-a
Система відеоспостереження
Торги не відбулися
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Номер:
3abf3846a1ac4b5e82383c312b982917
Внутрішній номер закупівлі:
17810251
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-17-014912-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.05.2023 17:30 - 22.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.05.2023 17:30 - 25.05.2023 16:00
Період кваліфікації:
25.05.2023 16:01 - 08.06.2023 12:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 000.00 Система відеоспостереження