-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Система відеоспостереження)
Тендер Prozorro UA-2023-05-17-014912-a
Система відеоспостереження
Торги не відбулися
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Період уточнення:
17.05.2023 17:30 - 22.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим